اهدای کمک آنلاین

ثبت نام در باشگاه فرهنگی ورزشی کوثر گناباد

مورخ 1396/12/16 در مرکز مهرانه جشن تولدی برای دو دخترعزیزمان سکینه و سیده زهرا با حضور دانش آموزان مدرسه شاهد یاس النبی برگزار شد و در کنار یکدیگر جشن شکفتن این عزیزان را جشن گرفتند

283

امروز همزمان با هفته بهزیستی جمعی از خیرین ونیکوکاران محترم موسسه به رسم مهربانی بقچه محبت را باز کرده وسرور وشادمانی را هدیه دادندوجشن تولد باشکوهی در خانه مهرانه برگزار کردند، وهمزمان با خاموش شدن شمع های تولد دو فرزندعزیزمان چراغ های امید را در دل هایشان روشن نگه داشتند تا آنها نیز غروب را زیبا ببینند.

در راستای اهداف مشخص شده جهت سلامت جسمی فرزندان در خانه مهرانه برنامه ریزی لازم برای رسیدن به سلامت مطلوب صورت گرفت وهر یک از فرزندان بعد از چکاپ توسط پرستار در زمینه سلامت دندان, گوش وپوست به متخصص  مربوطه ارجاع داده شدند و با همکاری خیرخواهانه پزشکان موارد ذکر شده مورد بررسی و درمان قرار گرفت

در آدینه بیست وسومین روز از اولین ماه تابستان دختران خانه مهرانه سجاده های دلدادگی الهی را با چادر سفید زینت دادند وهمراه با مربیان خود گام به خانه احدیت گذاشتند ودر کنار دیگر بندگان در صف های نماز جمعه ایستادند وحلقه بندگی را به گردن آویختند تا با هر سجده خود را به معبود نزدیکتر کنند.

طبق هماهنگی های انجام شده با اداره میراث فرهنگی و گردشگری گناباد فرزندان مرکز مهرانه موسسه خیریه کوثر گناباد ضمن حضور در آب انبار گناباد(شریعت) و بازدید از این مکان بعنوان نمایشگاه آب شهرستان ، تعدادی از آثار هنری خود را در این مکان به نمایش گذاشتند.

با تلاش مددکار مرکز مهرانه اقدامات لازم جهت عکسدار کردن 7 شناسنامه و صدور 2 کارت ملی هوشمند فرزندان موسسه انجام پذیرفت

مراسم جشن تولد یکی از دختران خانه مهرانه در هفتمین روز از سال نو در جمع فرزندان, مربیان ومدیر عامل برگزار شدو هر یک از فرزندان با اهدا هدیه تولد رابه وی تبریک گفتند. این اولین مراسم تولد بودکه توسط فرزندان در جمعی صمیمانه وخودمانی  و با حضور مدیر عامل موسسه برگزار می شد

همزمان با لحظه تحویل سال ، فرزندان مرکز مهرانه مراسم سال تحویل خود را در کنار جناب آقای محرابی ، مدیرعامل موسسه خیریه کوثر به عنوان پدر خود بودند. ایشان به عنوان بزرگ فرزندان موسسه پس از قرائت آیه ای از قرآن و نیز دعای تحویل سال برای همه فرزندان آرزوی موفقیت و عاقبت بخیری کردند.

در این جشن تولد که به همت معلمین و دانش آموزان دبیرستان انقلاب انجام شد برنامه های مفصلی برای فرزندان تدارک دیده شد.نقادی خوانی،اجرای شعر آهنگ زنده توسط یک دانش آموز هنرمند واهدای کادوهایی زیبا به دو فرزندی که تولدشان بود از جمله مراسم این مدرسه بود.

این جشن تولد ، سه شنبه ۹۵/۱۲/۳ از ساعت ۱۵تا ۱۷عصر در محل خانه مهرانه با همکاری  دانش آموزان دو کلاس ۸۰۱و ۹۰۱مدرسه شاهد یاس نبی برگزار شد. سرکار خانم عجم بعنوان سرپرست این دو کلاس ،دانش آموزان را در راه هدفشان که خوشحال نمودن فرزندان خانه مهرانه بود یاری نمودند.در این دور همی صمیمانه یک نفر از دانش آموزان به اجرای استند آپ کمدی پرداخت و موجب شادی حاضرین شد.

در این بازدید که در محل خانه مهرانه انجام شد آقای مروی مسئول حراست بهزیستی خراسان رضوی و آقای حسین نژاد رئیس اداره  بهزیستی حضور یافتند و در جمعی صمیمانه با فرزندان و مربیان انها به گفتگو پرداختند.

در سومین شب شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها،مراسم سوگواری در محل خانه مهرانه با حضور فرزندان،مربیان آنها و عموم مردم برگزارشد.در این مراسم معنوی، زیارت عاشورا و مداحی گرم خانم بسکابادی فضای بسیار معنوی ایجاد کرد.

به مناسبت بزرگداشت تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی ،پرسنل و فرزندان خانه مهرانه در این روز بازدیدی از این سازمان داشتند.
حجت الاسلام رحمانی ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی برای آشنایی بیشتر فرزندان با فعالیت ها و فضای سازمان تبلیغات اسلامی چکیده ای  از مهمترین کارهای صورت  پذیرفته را بیان کردند.

کمک آنلاین به تهیه لوازم التحریر فرزندان

Template Design:Dima Group