اهدای کمک آنلاین

ثبت نام در باشگاه فرهنگی ورزشی کوثر گناباد

امروز همزمان با هفته بهزیستی جمعی از خیرین ونیکوکاران محترم موسسه به رسم مهربانی بقچه محبت را باز کرده وسرور وشادمانی را هدیه دادندوجشن تولد باشکوهی در خانه مهرانه برگزار کردند، وهمزمان با خاموش شدن شمع های تولد دو فرزندعزیزمان چراغ های امید را در دل هایشان روشن نگه داشتند تا آنها نیز غروب را زیبا ببینند.

در راستای اهداف مشخص شده جهت سلامت جسمی فرزندان در خانه مهرانه برنامه ریزی لازم برای رسیدن به سلامت مطلوب صورت گرفت وهر یک از فرزندان بعد از چکاپ توسط پرستار در زمینه سلامت دندان, گوش وپوست به متخصص  مربوطه ارجاع داده شدند و با همکاری خیرخواهانه پزشکان موارد ذکر شده مورد بررسی و درمان قرار گرفت

در آدینه بیست وسومین روز از اولین ماه تابستان دختران خانه مهرانه سجاده های دلدادگی الهی را با چادر سفید زینت دادند وهمراه با مربیان خود گام به خانه احدیت گذاشتند ودر کنار دیگر بندگان در صف های نماز جمعه ایستادند وحلقه بندگی را به گردن آویختند تا با هر سجده خود را به معبود نزدیکتر کنند.

طبق هماهنگی های انجام شده با اداره میراث فرهنگی و گردشگری گناباد فرزندان مرکز مهرانه موسسه خیریه کوثر گناباد ضمن حضور در آب انبار گناباد(شریعت) و بازدید از این مکان بعنوان نمایشگاه آب شهرستان ، تعدادی از آثار هنری خود را در این مکان به نمایش گذاشتند.

با تلاش مددکار مرکز مهرانه اقدامات لازم جهت عکسدار کردن 7 شناسنامه و صدور 2 کارت ملی هوشمند فرزندان موسسه انجام پذیرفت

مراسم جشن تولد یکی از دختران خانه مهرانه در هفتمین روز از سال نو در جمع فرزندان, مربیان ومدیر عامل برگزار شدو هر یک از فرزندان با اهدا هدیه تولد رابه وی تبریک گفتند. این اولین مراسم تولد بودکه توسط فرزندان در جمعی صمیمانه وخودمانی  و با حضور مدیر عامل موسسه برگزار می شد

همزمان با لحظه تحویل سال ، فرزندان مرکز مهرانه مراسم سال تحویل خود را در کنار جناب آقای محرابی ، مدیرعامل موسسه خیریه کوثر به عنوان پدر خود بودند. ایشان به عنوان بزرگ فرزندان موسسه پس از قرائت آیه ای از قرآن و نیز دعای تحویل سال برای همه فرزندان آرزوی موفقیت و عاقبت بخیری کردند.

در این جشن تولد که به همت معلمین و دانش آموزان دبیرستان انقلاب انجام شد برنامه های مفصلی برای فرزندان تدارک دیده شد.نقادی خوانی،اجرای شعر آهنگ زنده توسط یک دانش آموز هنرمند واهدای کادوهایی زیبا به دو فرزندی که تولدشان بود از جمله مراسم این مدرسه بود.

این جشن تولد ، سه شنبه ۹۵/۱۲/۳ از ساعت ۱۵تا ۱۷عصر در محل خانه مهرانه با همکاری  دانش آموزان دو کلاس ۸۰۱و ۹۰۱مدرسه شاهد یاس نبی برگزار شد. سرکار خانم عجم بعنوان سرپرست این دو کلاس ،دانش آموزان را در راه هدفشان که خوشحال نمودن فرزندان خانه مهرانه بود یاری نمودند.در این دور همی صمیمانه یک نفر از دانش آموزان به اجرای استند آپ کمدی پرداخت و موجب شادی حاضرین شد.

در این بازدید که در محل خانه مهرانه انجام شد آقای مروی مسئول حراست بهزیستی خراسان رضوی و آقای حسین نژاد رئیس اداره  بهزیستی حضور یافتند و در جمعی صمیمانه با فرزندان و مربیان انها به گفتگو پرداختند.

در سومین شب شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها،مراسم سوگواری در محل خانه مهرانه با حضور فرزندان،مربیان آنها و عموم مردم برگزارشد.در این مراسم معنوی، زیارت عاشورا و مداحی گرم خانم بسکابادی فضای بسیار معنوی ایجاد کرد.

به مناسبت بزرگداشت تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی ،پرسنل و فرزندان خانه مهرانه در این روز بازدیدی از این سازمان داشتند.
حجت الاسلام رحمانی ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی برای آشنایی بیشتر فرزندان با فعالیت ها و فضای سازمان تبلیغات اسلامی چکیده ای  از مهمترین کارهای صورت  پذیرفته را بیان کردند.

میزبانی مراسم معنوی افطار گشایی مصادف با شب ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام در محل خانه حنانه برگزار شد.
در این مراسم فرزندان #موسسه_خیریه_کوثر با هدف تجلیل از زحمات پرسنل که بامرکز در ارتباط هستند ،ماه رمضان وافطارگشایی را بهانه این تجلیل قراردادندودراین مراسم صمیمانه حضور بهم رساندند.

جلسه آموزش بهداشت فردی و عمومی در ایام ماه مبارک رمضان در محل خانه مهرانه برگزار شد.
در این جلسه آموزشی که بعد از افطار فرزندان در جمعی دوستانه برگزار شد درمورد بیماری های واگیر دار که در چنین مراکزی سریع شیوع پیدا میکنند توضیحات کاملی ارائه شد.

بتول ناظمی کلاس سوم دبیرستان در رشته انسانی مدرسه شاهد ریحانه النبی مشغول به تحصیل است.از افتخارات این فرزند حفظ کامل جزء ۳۰قرآن کریم ،فعالیت در رشته معرق کاری ومقام اول شهرستان در همین رشته و سابقه فعالیت در رشته  منبت کاری و قلم زنی و دانش آموز نمونه در درس و اخلاق و حجاب را میتوان نام برد.
بتول با تمام احساس خوشحالی برای موفقیت در رشته مورد علاقه اش اما ناراحت است که بخواهد از تنهاخواهرش، خانه مهرانه و دوستان صمیمی خود جدا شود. او در فصل امتحانات در اعتکاف علمی مدرسه محمودیه حضور داشت.امید به خدا داشتن باعث شدتا آزمون برایش راحت باشد و امتحاناتش را با انگیزه بیشتر وبهتر پشت سر بگذارد.

جام والیبال ولایت یادبود شهدای بهزیستی

Template Design:Dima Group