اهدای کمک آنلاین

ثبت نام در باشگاه فرهنگی ورزشی کوثر گناباد

به مناسبت بزرگداشت تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی ،پرسنل و فرزندان خانه مهرانه در این روز بازدیدی از این سازمان داشتند.
حجت الاسلام رحمانی ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی برای آشنایی بیشتر فرزندان با فعالیت ها و فضای سازمان تبلیغات اسلامی چکیده ای  از مهمترین کارهای صورت  پذیرفته را بیان کردند.
ایشان سال تاسیس این سازمان را ۱۳۶۰وبه فرمان رهبر فقید انقلاب ، امام خمینی ره ،بیان نموده ومهمترین فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی را اعزام روحانی مبلغ به روستاها و شهرها ،استقرار روحانی بصورت مستمر وطرح هجرت در ۲۳روستای پر جمعیت و نیز فعالیت روخوانی ، روانخوانی، دوره های تربیت معلم و جلسات تفسیر قرآن ، مسابقات قرآنی در طول سال ، برنامه های آموزشی با موضوع شیطان پرستی و وهابیت ، اجرای گفتمان های دینی در مدارس و دانشگاه‌ها که بیشتر در شش ماهه دوم سال برگزار میشود، برای فرزندان بطور کامل توضیح و تشریح کردند.
در این گفتمان یک ساعته نماینده موسسه خیریه کوثر باتشریح اهداف موسسه فعالیتهای این مرکز را حمایت همه جانبه از کودکان یتیم عنوان کرد وانجام فعالیتهای آموزشی،ورزشی،فرهنگی ،مذهبی وهنری  به صورت تخصصی با مربیان مجرب ومتخصص به صورت شبانه روزی برای این کودکان انجام میگیرد.
درپایان یکی از محصولات هنری تولید شده توسط خود فرزندان به رسم یادبود به حجه الاسلام رحمانی اهدا گردید وایشان نیز با تقدیم چند جلد قران نفیس بالاترین هدیه معنوی را به فرزندان اهدا نمودند.

کمک آنلاین به تهیه لوازم التحریر فرزندان

Template Design:Dima Group