اهدای کمک آنلاین

ثبت نام در باشگاه فرهنگی ورزشی کوثر گناباد

معرفی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مرکز شبانه روزی نگهداری کودکان یتیم و بی سرپرست به محلی اطلاق می شود که طبق وظایف قانونی ، کودکان یتیم و بی سرپرست را پذیرش و زمینه نگهداری و پرورش آنها را فراهم نموده و زمینه انتقال (موقت یا دائم) آنان را به خانواده و جامعه به عهده خواهد داشت که به دو گروه دخترانه و پسرانه تقسیم می شوند. این مراکز پس از ثبت در اداره ثبت اسناد و اخذ موافقت اصولی از اداره بهزیستی مجاز به ارائه خدمات می باشند. مراکز فوق به صورت هیئت امنایی بوده و اعضای هیئت امناء از بین خود هیئت مدیره را تعیین می نمایند. این افراد کلیه سیاست گذاریها و برنامه ریزی های موسسه را انجام می دهند.

حال موسسه خیریه خانه فرزندان کوثر گناباد مرکز نگهداری از دختران یتیم و بی سرپرست در مورخه 9/3/1388 با شماره ثبت 75 و شناسه ملی 10860475221 در اداره ثبت اسناد شهرستان گناباد به ثبت رسید و موافقت اصولی مرکز نیز در مورخه 31/5/1388 از طرف  اداره بهزیستی صادر گردید. این موسسه به صورت هیئت امنایی بوده که دارای 15 نفر هیئت امناء و 7 نفر هیئت مدیره می باشد.

موسسه خیریه خانه فرزندان کوثر زیر نظر سازمان بهزیستی با هدف

الف) مراقبت ، نگهداری ، آموزش و تربیت 20 دختر یتیم و بی سرپرست تحت پوشش به صورت شبانه روزی .

ب) فراهم نمودن سلامت جسمی ، اجتماعی و روانی فرزندان .

ج) فراهم نمودن زمینه های اشتغال و ازدواج فرزندان.

د) ایجاد تشابه موسسه با خانواده و خانه فرزندان.

در مورخه 11/7/1388 با پذیرش 5 فرزند هدف آغاز بکار کرد. فرزندان این مرکز در رده سنی بالای 12 سال بوده و در مقطع ابتدایی و راهنمایی مشغول به تحصیل هستند.هزینه های مالی جهت رسیدن به اهداف فوق از محل کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین تامین می شود. شماره حساب 707  61  555  15 نزد بانک ملت جهت مشارکت نقدی خیرین در نظر گرفته شده است.

 

کمک آنلاین به تهیه لوازم التحریر فرزندان

Template Design:Dima Group