اهدای کمک آنلاین

ثبت نام در باشگاه فرهنگی ورزشی کوثر گناباد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

موسسه خیریه خانه فرزندان کوثر گناباد، علاوه بر دریافت وجه کمکهای اهدایی شما نیکوکاران عزیز توسط دفتر امور فرهنگی و ارتباطات مردمی و رابطین جلب مشارکت ، امکان پرداخت الکترونیکی را نیز با همکاری بانک ملت بصورت آنلاین (اینترنتی)، فراهم کرده است. 
کلیه دارندگان هریک از انواع کارت ‌های عضو شتاب می‌توانند با استفاده از کارت خود اقدام به پرداخت کمک آنلاین در وب سایت موسسه کوثر بنمایند.

لینک پرداخت اینترنتی کمک نقدی


شیوه استفاده
شیوه پرداخت کمک آنلاین،( پرداخت الکترونیک) همانند پرداخت حضوری می‌باشد، با این تفاوت که بجای رفتن به بانک یا دفتر موسسه برای اهدای وجه نقد، سایت خانه کوثر شما را به وب سایت بانک ملت هدایت می‌کند.
توجه:
شما برای پرداخت اینترنتی وجه باید موارد زیر را تهیه کرده باشید.
1- همراه داشتن شماره 16رقمی کارت خود که بر روی کارت عابر بانک شما حک شده است.
2- رمز خرید اینترنتی کارت.
3- CVV2 یا کد سه یا چهار رقمی کارت.(در اکثر  کارتها فعال میباشد)
4- تاریخ انقضاء کارت (اختیاری)

راهنمای نحوه اخذ رمز اینترنتی و CVV2  و تاریخ انقضاء
جهت استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی بوسیله کارتهای صادره بانکی ( بانکهای عضو سیستم شتاب ) نیازمند دسترسی به رمز اینترنتی و پارامتر CVV2 کارت خود می باشید . در این راستا امکانات لازم جهت اخذ موارد یادشده از طریق پایانه های خودپرداز بانک خود  در سراسر کشور فراهم شده است .
شما می توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک خود به روش ذیل اقدام نموده و رمز اینترنتی و پارامتر CVV2 کارت خود را دریافت نمایید .
- پس از ورود کارت خود در پایانه های خودپرداز بانک  و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه تغییر رمز اقدام فرمائید .
- گزینه تغییر رمز اینترنتی را انتخاب نمایید .
- رمزاینترنتی موردنظر خود را حداقل در چهاررقم وارد و مجدداً طبق فرمان سیستم ، رمز را تکرار نمایید.
- پس از انجام موفقیت آمیز عملیات ، رمز اینترنتی شما فعال شده و پارامتر CVV2 به همراه تاریخ انقضاء کارت ، بر روی رسید ارائه شده ، چاپ و تحویل می گردد.
توجه : در برخی از کارتهای عابر بانک رمز اول و دوم (اینترنتی) از همان ابتدا فعال بوده و شماره CCV2 نیز به همراه شماره کارت بر روی کارت به صورت یک شماره 3 رقمی حک شده است. پس نیاز به فعال سازی و اخذ رمز اینترنتی و CCV2 در اینگونه کارتها نمی باشد.

مراحل پرداخت اینترنتی در سایت:
پس از فراهم نمودن موارد فوق روی لینک پرداخت آنلاین کمکهای نقدی کلیک نموده تا به صفحه بعد هدایت شوید.


در این صفحه باید موارد خواسته شده را وارد نمائید:
1- نام و نام خانوادگی
2- شماره عضویت یا کد شناسایی: چنانچه شما عضو همیار موسسه بودید که هر ماه مبلغی را به موسسه کمک می نمائید دارای کد شناسایی هستید ولی اگر عضو همیار نیستید نیازی به وارد کردن این قسمت نیست.
3- استفاده هزینه جهت : در این قسمت باید نیت خود از واریز وجه را وارد نمائید . مثلا مبلغ واریزی شما در چه راهی ( تحصیل فرزندان ، خوراک و پوشاک فرزندان ، بهداشت ، امور فوق برنامه و فرهنگی و ... ) مصرف شود .
4- توضیحات: چنانچه در مورد مبلغ واریزی خود و نحوه استفاده آن توضیح خاصی داشتید می توانید در این قسمت وارد نمائید.
توجه : چنانچه مبلغ واریزی شما مربوط به پزداخت کفاره ، فطریه ، زکات ، خمس و دیگر موارد مذهبی بود حتما در این قسمت وارد کنید . لازم به ذکر است با توجه به اینکه  در این مرکز کودکان یتیم نگهداری می شوند زکات ، فطریه ، کفاره ، وقوف ، خمس و همچنین کلیه نذورات ، قربانی و ... به این مرکز طبق نظر و تائید علماء شهرستان تعلق می گیرد.
5- مبلغ واریزی به ریال: در این محل مبلغی را که میخواهید به موسسه اهدا نمائید را وارد کنید.
6- در این قسمت می توانید یکی از موارد را انتخاب نمائید :
الف) چنانچه مبلغ را قبلاً در بانک واریز کرده اید و می خواهید در بانک اطلاعاتی موسسه ثبت کنید موارد قبلی را وارد کرده و در ادامه شماره فیش واریزی خود را نیز وارد کنید.
ب) اگر خواستید در حال حاضر و از طریق اینترنت مبلغ اهدایی خود را واریز نمائید گزینه پرداخت اینترنتی را انتخاب کنید.
7- در ادامه بر روی گزینه ارسال کلیک نمائید تا به صفحه بعد هدایت شوید.

در این صفحه مواردی را که در صفحه قبل وارد کرده بودید جهت تایید نمایش داده می شود در صورتی که موارد ذکر شده را تائید می کنید رو دکمه پرداخت نهایی کلیک نمائید تا به صفحه بانک ملت هدایت شوید.

در صفحه جدید باید موارد خواسته شده را که قبلا نیز توضیح داده شده بود را وارد نمائید.
در اولین قسمت شما نام پذیرنده که موسسه خیریه خانه فرزندان کوثر می باشد و همچنین مبلغی را که شما قبلاً وارد کرده اید را می توانید مشاهده نمائید.
شماره کارت: شماره کارت که کدی 16 رقمی می باشد و بر روی کارت عابر بانک درج شده را وارد نمائید.
رمز اینترنتی و رمز دوم کارت : در این قسمت مواردی را که از دستگاه خود پرداز بانک خود دریافت کرده اید و توضیح آن نیز داده شد را وارد نمائید.
در قسمت بعد حروف داخل تصویر مقابل کادر را وارد کنید.
در انتها و آخرین قسمت بر روی دکمه پرداخت نهایی کلیک نمائید تا مبلغ اهدایی شما به حساب موسسه انتقال یابد
توجه داشته باشید که در این صفحه برای تائید پرداخت فقط 10 دقیقه فرصت دارید و چنانچه بیش از طول بکشد کار موفقیت آمیز نبوده و باید کلیه مراحل را دوباره انجام دهید.
در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره تلفن 05337221448 تماس گرفته و یا پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نمائید.
با تشکر
موسسه خیریه خانه فرزندان کوثر گناباد

کمک آنلاین به تهیه لوازم التحریر فرزندان

Template Design:Dima Group