اهدای کمک آنلاین

ثبت نام در باشگاه فرهنگی ورزشی کوثر گناباد

همایش مددکاری اجتماعی،مطالبه گری اجتماعی به همت موسسه خیریه کوثر گناباد ،دانشگاه علمی کابردی ، اداره بهزیستی ، دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان به منظور تقدیر از مددکاران نمونه شهرستان گناباد و ترویج روحیه مطالبه گری در محل دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی بیدخت در مورخه 29 اردیبهشت ماه برگزار گردید. در ابتدای مراسم آقای حسین نژاد ؛ریاست این دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم به مسئولین استانی و شهرستانی ، به ذکر اهداف این همایش پرداخت. در ادامه دکتر نبی پور فرماندار محترم شهرستان گناباد در جایگاه حاضر و از مردم خواست که پیگیر امور خود و شهر باشند و شهروندان حساسیت بیشتری به اطراف خود داشته باشند که این کار افزایش پاسخگویی ادارات و نهادها را به همراه خواهد داشت. و از مسئولین نیز خواست تا نگران پرسشگری مردم نباشند و همواره تلاش خود را بر حل مشکلات مردم قرار دهند.
در ادامه دکتر پوریوسف مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی به عنوان سخنران ویژه این همایش  به ایراد سخنرانی پرداخته و مطالبه گری را یکی از حقوق مسلم هر شهروند دانستند.
اجرای موسیقی سنتی زنده و تقدیر از مددکاران نمونه شهرستان از دیگر برنامه های این همایش بود که سرکار خانم نعیم زاده و سرکار خانم معینی به عنوان مددکاران نمونه بهزیستی در خانه حنانه و خانه مهرانه(کوثر) لوح تقدیر دریافت نمودند.

کمک آنلاین به تهیه لوازم التحریر فرزندان

Template Design:Dima Group